english language    spain language    germany language    czech language   <  Choose language    Internetový obchod

O nás


Na trhu s prémiovými doutníky a příslušenstvím působíme 10 let a za tu dobu jsme si vytvořili pověst spolehlivého a slušného obchodního partnera. Od začátku našeho podnikání klademe důraz na kvalitu produktů a služeb. Víme jak funguje trh s doutníky a příslušenstvím a snažíme se zákazníkům nabídnout to co chtějí a co na Českém trhu chybí.

Jsme výhradní dovozce prémiových doutníků pro Českou republiku a v současné době zastupujeme několik prestižních značek doutníků a příslušenství. Namátkou doutníky Alec Bradley, My Father, Tatuaje, La Flor Dominicana, PDR cigars, humidory Adorini a Jemar, zvlhčovače Le Veil, kožená pouzdra Jofer či zapalovače Vertigo a Lotus.

Naším cílem je nabídnout kvalitní produkty, přímo od výrobců. Zboží které nabízíme má prvotřídní kvalitu. Doutníky skladujeme v ideálních podmínkách při správné vlhkosti a teplotě vzduchu. Úzce dbáme na kontrolu kvality našich produktů před odesláním zákazníkovi.

V případě jakýkoliv dotazů, připomínek, nebo Vašeho zájmu o naše produkty nás neváhejte kontaktovat. Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy.